bu yil terilgan 1 kg paxta uchun necha pul to‘lanishi

Bu yil terilgan 1 kg paxta uchun necha pul to‘lanishi

Vazirlar Mahkamasining “2019 yil hosili paxta xomashyosini yig‘ib-terib olish ishlarini uyushqoqlik bilan o‘tkazish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi qarori loyihasi muhokama uchun e'lon qilindi.

Узнай цену
kija puca od seksepila! roze tanga bikini otkrio osunčanu

KIJA PUCA OD SEKSEPILA! Roze tanga bikini OTKRIO osunčanu

Sep 21, 2018 · Pobednica prve sezone Zadruge Kristina Kija Kockar dala je sebi oduška i otišla na Sejšele kako bi napunila baterije za predstojeće obaveze koje je čekaju. Na iznenađenje mnogobrojnih fanova, usnimila je svoju zadnjicu u provokativnom kupaćem kostimu.

Узнай цену
potpuni uŽas evo šta su zadrugari zatekli u wc-u nakon

POTPUNI UŽAS Evo šta su zadrugari zatekli u WC-u nakon

Kristina Kija Kockar i Filip Đukić su u toaletu u rijalitiju imali seks. Naime, prvo su skinuli bubice, a potom zajedno otišli u WC gde nema kamera, a uzdasi koje su ispuštali, širili su se celom vilom.

Узнай цену
“iku me fustan në greqi”, ruçi i përgjigjet metës: janë

“Iku me fustan në Greqi”, Ruçi i përgjigjet Metës: Janë

Jun 15, 2017 · Gramoz Ruçi i është përgjigjur sulmit të Ilir Metës nga Cakrani i Fierit, ne nje takim elektoral, ku ka komentuar deklaraten e nje dite me pare te kreut te Kuvendit qe tha “E njoh mire une Gramoz Rucin, iku ne Greqi me fustan”.

Узнай цену
si u ‘tradhtua’ gjyqtarja andrea/ përgjimi: ‘mos zë emra, ai

Si u ‘tradhtua’ gjyqtarja Andrea/ Përgjimi: ‘Mos zë emra, ai

Jul 29, 2017 · Gjykata e Lartë zbardhi dje arsyetimin e vendimit gjyqë sor të dënimit me 4 vjet burg të anëtares së pezulluar të kësaj Gjykate, Majlinda Andrea, shkruan “Panorama”, e cila publikon sot pergjimet.

Узнай цену
rregulla pËr shkyÇjen dhe rikyÇjen e konsumatorËve nË

RREGULLA PËR SHKYÇJEN DHE RIKYÇJEN E KONSUMATORËVE NË

2 Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji në bazë të kompetencave të dhëna me nenin 14 paragrafi 2 nënparagrafi 2.13 dhe nenin 25 të Ligjit për Rregullatorin e Energjisë Nr.03/L-185 në seancën e

Узнай цену
gavra, dićkor, urke i goksi dali čitulju kitu flintu - cdm

Gavra, Dićkor, Urke i Goksi dali čitulju Kitu Flintu - CdM

Na posljednjim stranama današnjih “Novosti”, među čituljama, osvanula je i ona posvećena pjevaču Prodidžija Kitu Flintu. “Posljednji pozdrav legendi”, piše u oproštajnoj poruci ispod koje su se potpisali, sigurni smo, vatreni obožavaoci popularnog benda, Gavra, Dićkor, Urke i Gsi. Kit Flint preminuo je juče u 49. godini. On je pronađen mrtav u svom stanu u […]

Узнай цену
kur pikturës i shkëputën ngjyrat - syri kosova | lajmi i fundit

Kur pikturës i shkëputën ngjyrat - Syri Kosova | Lajmi i fundit

SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.

Узнай цену
njoftim për tatimpagues - atk rifreskoi doracakun pyetje

Njoftim për tatimpagues - ATK rifreskoi doracakun Pyetje

Doracaku – Pyetje & Përgjigje, i cili do të rifreskohet në vazhdimësi, aktualisht përfshinë trembëdhjetë (13) kapituj, si: Regjistrimi i tatimpaguesve, Deklarimi, Ç’regjistrimi i Biznesit, Deklarimi Elektronik, Tatimi mbi Vlerën e Shtuar, Tatimi në të Ardhura Personale, Tatimi në të Ardhurat e Korporatave, Pagesa e Tatimeve, Arkat Fiskale, Ankesat, Mbledhja e Detyrueshme

Узнай цену
si u formua kryqi i kuq - kultplus

Si u formua Kryqi i Kuq - KultPlus

Gjashtëmbëdhjetë shtete dhe mbretëri evropiane më 29 tetor të vitit 1863, formojnë Kryqin e Kuq Ndërkombëtar. Deri në mes të shekullit të 19-të, nuk kishte asnjë sistem të organizuar për kujdesin e viktimave të luftës ose të plagosurve në fushë-betejë.

Узнай цену