të pathënat për redjan rrajën, gazetari: kur nisi fuqizimi i

Të pathënat për Redjan Rrajën, gazetari: Kur nisi fuqizimi i

Katër ditë pas sulmit me armë ndaj makinës ku gjendej prokurori Arjan Ndoja, miku i tij Pëllumb Muharremi dhe shoferi i prokurorit, Andi Maloku, policia ka arrestuar një person të dyshuar si njëri nga atentatorët. Ai është Redjan Rraja 34 vjeç, lindur dhe banues në Nikël të Fushë – Krujës, ish –stomatolog në burgun e […]

Узнай цену
kiliziya gatolika yatangije iperereza ku babikira batwite

Kiliziya Gatolika yatangije iperereza ku babikira batwite

Kiliziya Gatolika yatangije iperereza ridasanzwe, ku babikira babiri b’Abanya-Afurika ariko bakoreraga umurimo w’Imana mu Butaliyani baheruka gukorera urugendo rw'ivugabutumwa muri Afurika, bagasubirayo batwite.

Узнай цену
stat

stat

1 11000 11000. 2 12000 12000. 3 13000 13000. 4 14000 14000. 5 15000 15000. 6 16000 16000. 7 17000 17000. 8 18000 18000. 9 19001 19001. 10 19009 19009. 11 21001 21001. 12 21002 21002. 13 21003

Узнай цену
gazetarja shtanget në rusi nga tifozi gjatë transmetimit

Gazetarja shtanget në Rusi nga tifozi gjatë transmetimit

Një gazetare femër e Kupës së Botës, është puthur dhe i kanë futur duart drejtpërdrejt në kamer në Rusi. Gazetarja nga Kolumbia, Julieth Gonzalez po punonte për kanalin gjerman Dojçe Vele, në qytetin e Saransk kur ndodhi incidenti. Ajo ka postuar pamjet në rrjetet sociale, në përpjekje për të kapur këtë agresor. Teksa ajo ishte …

Узнай цену
pasojat e para të tërmetit, ja çfarë ka ndodhur në rrëshen

Pasojat e para të tërmetit, ja çfarë ka ndodhur në Rrëshen

Apr 08, 2017 · Qytetari që ka sjellë pamjet pranë JOQ.al thotë se toka është çarë si në fotot e mëposhtme, në rrugën “Shën Vincenzo de Paoli” ndërsa në disa prej fshatrave të Kurbneshit muret e shtëpive kanë pësuar plasaritje.

Узнай цену
harakatlanadigan tЕmir yo‘l tarkibini sug‘urta qilish

HARAKATLANADIGAN TЕMIR YO‘L TARKIBINI SUG‘URTA QILISH

Harakatlanadigan t е miryo‘l tarkibini sug‘urta qilish sug‘urtalanuvchining harakatlanuvchi t е miryo‘l tarkibiga egalik qilish, boshqarish va foydalanishi hamda uchinchi shaxslarning qonunga zid harakatlari natijasida harakatlanadigan tarkiblarning zararlanishi, yo‘qotilishi yoki umuman tiklab bo‘lmaslik qaltisliklari bilan bog‘liq bo‘lgan Sug‘urta qildiruvchining mulkiy

Узнай цену
rritja e gjirit metodat tradicionale, ushtrime

Rritja e gjirit metodat tradicionale, ushtrime

Çdo grua dëshiron që të duken tërheqëse dhe sexy. Dhe kjo nganjëherë ka një kontakt të vogël up formën e tyre femërore, për shembull, për të rritur gjoksin.

Узнай цену
Çaji i xhenxhefilit, pija që duhet ta pini pas çdo vakti nëse

Çaji i xhenxhefilit, pija që duhet ta pini pas çdo vakti nëse

Fryrja e barkut është një ndjesi vërtet e tmerrshme. Në një kohë kur do të dukesh sa më e dobët, barku të tregon sikur ke edhe pesë kilogram më shumë. Përveç kësaj, është edhe një ndjesi parehatie që të mërzit gjithë ditën. Por ka një lajm të mirë për këto çrregullime të vazhdueshme dhe të …

Узнай цену
“hetimi i korrupsionit për pushtetarët e lartë ka filluar 5

“Hetimi i korrupsionit për pushtetarët e lartë ka filluar 5

Nga Spartak Ngjela Korrupsioni shtetëror shqiptar po hyn në procesin e shkatërrimit të tij. Politika amerikane po e dërmon plotësisht atë: dje dha dorëheqjen edhe një anëtar i Gjykatës Kushtetuese; dhe gjykata ka mbetur me 6 anëtarë. Shpresa e fundit e patologjise së korrupsionit shqiptar ë

Узнай цену
yayasan izzatul islam tajurhalang – bogor | ponpes – mts

Yayasan Izzatul Islam Tajurhalang – Bogor | PONPES – MTs

PONPES - MTs - SMK - Panti Asuhan. Dalam upaya yayasan Izzatul Islam untuk meningkatkan kebermanfaatan keberadaannya di tengah masyarakat sekitar, segenap pimpinan, pengurus dan seluruh warga yayasan bahu membahu mendirikan sebuah Lembaga pendidikan formal Menengah yang dinamakan Madrasah Tsanawiyah (MTS) Izzatul Islam, dan dengan segenap kemampuan serta usaha, pendirian Madrasah ini pun dapat

Узнай цену